ثبت آگهی رایگان جستجو در : - پایا - سیستم مدیریت محتوای فارسی - سایت ساز پیشرفته
Logo
صفحه اصلی| درباره ما| جدیدترین نسخه های رایگان پایا|
صفحه اول سايت | مطالب ديگر | خبرهاي سايت | مقالات سايت

ثبت آگهی رایگان

ثبت آگهی رایگان , آگهی رایگان , تبلیغات رایگان , ثبت تبلغ رایگان , اسکریپت آگهی , آگهی , تبلیغات , ثبت کالا , کالا و خدمات شما

ثبت آگهی رایگان

ثبت آگهی رایگان
ثبت آگهی رایگان


چرا در اقتصاد نتوانیم پیشرفت کنیم؟ اگر در این عرصه هم عزممان را جزم کرده و دست به دست هم دهیم می توانیم اقتصاد را شکوفا کنیم.

 ( مقام معظم رهبری)

 

وب سایت پرپر یک سایت رایگان جهت اطلاع رسانی برای کالا ها و خدمات شماست.

هدف از ثبت اگهی در وب سایت پرپر کمک به اشخاص و شرکت ها جهت فروش کالا های خود و رونق گرفتن کسب و کار در کشور عزیزمان می باشد.

شما متقاضیان محترم می توانید به دو صورت رایگان و ویژه آگهی های خود را ثبت کنید .

در سایت پرپر، کسب و کارهای خود را می توانید ارائه دهید، ثبت آگهی در وب سایت پرپر محدودیت زمانی ندارد و شما در هنگام ثبت می توانید برای آن محدودیت قرار دهید و یا آگهی را نامحدود ثبت کنید، بعضی آگهی ها مانند فروش ماشین و یا ملک و ... نیاز به محدودیت دارد تا در صورتی که کالا شما به فروش رفت نمایش آگهی به صورت خودکار غیر فعال گردد و بعضی خدمات مانند شرکت شما نیازی به محدود شدن ندارد و میتوانید آن را به صورت نامحدود ثبت کنید.

هر شخص یا شرکت می تواند با یک عضویت ساده در وب سایت پرپر آگهی رایگان و یا تجاری ثبت نماید.

همچنین کاربران و بینندگان می‌توانند با جستجو در سایت، کالا و خدمات مورد نظر خود را مشاهده و بصورت مستقیم با صاحبان کسب و کار تماس داشته باشند.

کلیه حقوق این سایت متعلق به سایت پایا payacms.com با مدیریت معراج پرتوی زاده می باشد، وب سایت پرپر از هرگونه سیاست و موارد غیر اخلاقی به دور است .

وب سایت پرپر ثبت شده در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ایران ( وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ) می باشد.

فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است، لطفا قوانین سایت را مطالعه نمایید.

تمامی آگهی ها در هنگام ثبت و ویرایش جهت نمایش در سایت نیاز به تایید مدیریت دارد و آگهی ها طی 1 الی 24 ساعت بعد از تایید مدیریت در سایت ثبت میگردد.

اطلاعات بيشتر...
Arrows